Uczniowie PSP ICO odnoszą sukcesy w konkursach recytatorskich

Emil Witek - uczeń klasy 2a zwycięzcą
finału Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".

Warszawska Syrenka

Mamy zaszczyt poinformować, że Emil Witek - uczeń klasy 2a został zakwalifikował się do finału Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".

Warszawska Syrenka

Mamy zaszczyt poinformować, że Emil Witek - uczeń klasy 2a został zakwalifikował się do etapu powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".

"Święto Poezji"

Mamy przyjemność poinformować, że uczennica klasy 1a - Aleksandra zdobyła pierwsze miejsce w konkursie jednego wiersza w ramach Święta Poezji w Ossowie.

I i III miejsce
"Święto Poezji"

17 kwietnia 2015r. podczas Święta Poezji wystąpili przedstawiciele naszej szkoły z klas 1a i 2a.
W jury Konkursu recytatorskiego szkoły podstawowej zasiadła Pani Milena Powała – pracownik Miejskiej Biblioteki Publicznej Prestiżowi Święta Poezji dodał patronat Burmistrza Wołomina,- Pani Elżbiety Radwan.
Oto wyniki w poszczególnych kategoriach: Kl. I-III SP: 1. miejsce – Emil Witek, Prywatna SP w Wołominie (uczeń klasy 1a) 2. miejsce – Kinga Kupiec, SP nr 7 3. miejsce – Angelika Tarsalewska, ZSP w Leśniakowiźnie KONKURS JEDNEGO WIERSZA Kl. I-III SP: 1. miejsce – Antonina Komorowska, SP nr 7 2. miejsce – Jakub Kurek, SP nr 7 3. miejsce – Magdalena Saturska, Prywatna SP w Wołominie (uczennica klasy 2a)

"Warszawska Syrenka"

Dnia 11 marca 2015 w Miejskim Domu Kultury w Wołominie odbyły się eliminacje gminne do 38 Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".
Udział w konkursie wzięło troje uczniów z Naszej Szkoły - Julia (klasa1), Emil (klasa1) i Julia (klasa2). Do etapu powiatowego został zakwalifikowany Emil.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

II miejsce
"Święto Poezji"

11 kwietnia 2014 r w Zespole Szkół w Ossowie odbył się już po raz siódmy konkurs recytatorski zorganizowany w ramach "Święta Poezji". Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice - Tosia, Łucja i Maja. Wszystkie wystąpiły przepięknie. Uznanie jury zdobył występ Mai, która ze łzami szczęścia odbierała dyplom i zasłużoną nagrodę. Gratulujemy!